about-us

ZER

MOBİLYA & DEKORASYON


İç ve dış mekân ahşap dekorasyon ve mobilya Konusun da hizmet vermekte olan şirketimiz, 1987 yılında ''maket mobilya'' İsmiyle sektöre İlk adımını atmıştır. Dış mekân ahşap sektörünün öncülerinden olan firmamız, Daha sonrasında 2015 yılında yenilenen yüzüyle ''ZER Mobilya & Dekorasyon‘’ şirketini kurmuş, iç mekân masif ahşap mobilya sektöründe de daha yoğun çalışmalar yaparak, hizmet vermeye devam ediyoruz. İç ve dış mekân ahşap tasarım ve uygulama hizmetini, tek bir çatı altında toplayarak, hizmetine ara vermeden devam etmektedir. Ahşap sektöründe uzmanlaşmış ekibimizle 30 yıldır hizmet vermekteyiz. Ahşaba olan yakınlığımızı her an taze tutarak yeni fikirler, yeni projelerle, hizmetimize ara vermeden devam ediyor, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz. Aynı zamanda şirketimiz, projelendirme alanında da hizmet vermektedir. Yeni bir fikirle sizin hayal ettiğiniz tasarımı, deneyimli ekibimizin fikirleriyle birleştiriyor, projelendiriyor ve uygulama öncesinde ön bilgilendirme yapıyoruz. Önceliğimiz daima müşteri memnuniyetidir.

KUSURSUZ HİZMET ANLAYIŞI

KUSURSUZ HİZMET ANLAYIŞI

Firmamızda, üretiminden sonra teslim edilen her işin arkasında durmayı görev edindik. Teslim aldığınız üründe, herhangi bir şekilde kullanıcı hatası olmaması durumunda, üretimden kaynaklanan her bir sorunda, gerekli müdaheleyi yapıyoruz. Bizi her zaman arayabilirsiniz.

KİŞİYE ÖZEL TASARIM

KİŞİYE ÖZEL TASARIM

Standart ürünlerin dışında, istediğiniz herhangi bir ürünün üzerinde, model ve ölçüleriyle ilgili değişiklik yapabilirsiniz. Bunların dışında, fimamız ürün veya dekorasyon üretiminde, tasarım ve projelendirme hizmetleride vermektedir. 

TESLiMAT

TESLiMAT

Türkiye' nin her yerine, belirli ambar veya kargo firmalarıyla çok uygun fiyatlarla gönderim yapılmaktadır. Gönderilen her ürün özenle paketlenir tarafınıza sorunsuzca ulaşılması sağlanır.